Marketing to opowiadanie historii, które poruszają tłumy. Doskonała opowieść nie jest banerem reklamowym, jednym postem blogowym czy relacją prasową. Jest narracją, która inspiruje, edukuje i wywołuje emocje wśród odbiorców.

Firmy otrzymały ogromną szansę w obecnym, cyfrowym świecie. Zbudowały masowe kanały komunikacji poprzez pozyskiwanie fanów w mediach społecznościowych. Obecnie stanęły jednak przed nowym wyzwaniem. Jak utrzymać uwagę i zaangażowanie tak wielkiej grupy konsumentów?

Treści są tworzone, konsumowane i przesyłane dalej na niespotykaną dotąd skalę. 500 milionów postów na Facebook dziennie, 100 godzin nowych filmów na YouTube co minutę…

Nastąpiła fundamentalna zmiana w komunikacji reklamowej. Nikt już nie zauważa banerów reklamowych. Właściwie 70% konsumentów woli poznać markę dzięki treściom, jakie są przez nią firmowane.

Cykl sprzedaży znacznie się wydłużył. Wszyscy szukają w Internecie informacji przed zakupem. 67% konsumentów twierdzi, że treści firmowe pozwalają im podejmować lepsze decyzje zakupowe.

Marketerzy potrzebują sposobu by tworzyć poszukiwane treści prosto, szybko i w dużej skali.

W ciągu ostatnich dwóch lat staraliśmy się zbudować oryginalną, polską platformę, która rozwiązałaby te problemy. Dzięki połączeniu unikalnego, nowoczesnego oprogramowania i wysokiej jakości treści, zmieniliśmy zasady gry. Inbound Cloud to doskonała platforma pozwalająca na planowanie, pisanie, optymalizację, publikowanie i mierzenie efektywności treści w wielkiej skali. Łączy ona zalety pozyskiwania treści z ponad 1000 doskonałych źródeł z możliwością wykorzystania własnej Redakcji, która stworzy dowolne materiały na zamówienie. Zapewniamy kompleksową obsługę redakcyjną, prowadzoną przez najlepszych pisarzy, dziennikarzy, fotografów czy grafików. Wszystko w jednym miejscu.

Nasza misja

Tradycyjne dziennikarstwo powoli znika. Gazetom coraz trudniej utrzymać nakład, większość treści przeniosła się do Internetu. Wydawcy jednak nie mają modelu na to, żeby efektywnie wykorzystywać pracę redakcyjną do utrzymywania swoich firm na powierzchni.

Chcemy im w tym pomóc. Przede wszystkim dzięki udostępnianiu i komentowaniu treści z ich periodyków na różnych stronach internetowych, odsyłamy czytelników bezpośrednio do gazet. Powoduje to znaczny wzrost ruchu u wydawców, co bezpośrednio przekłada się na ich dochody płynące z działalności reklamowej.

Z drugiej strony wspieramy doskonałych dziennikarzy i twórców, dając im możliwość uzyskania dodatkowych przychodów ze swojej pracy. Doceniamy ich pracę oferując wykorzystanie eksperckiej wiedzy w sposób, który nie narusza ich niezależności jako twórców.

Wszystko po to, żeby prawdziwe dziennikarstwo trwało, a twórcy byli dumni ze swoich dzieł, rozpowszechnianych w całym Internecie.

Zacznij prowadzić content marketing od zaraz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Infolinia: 787 900 100
(opłata zgodna z taryfą operatora)

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności nie pokazuj więcej tego komunikatu